Project Description

Dantų tiesinimas kapomis

REGISTRACIJA VIZITUI
Skaičiuojama, kad netiki 70% Lietuvos gyventojų turi kreivus dantis. Kai kurie žmonės susiduria su nedideliais dantų susigrūdimais, tuo tarpu kiti turi rimtų sąkandžio problemų. Daugelis mano, kad kreivi dantys ar netaisyklingas sąkandis yra tik estetinė problema, neatsižvelgdami į riziką patirti rimtų sveikatos ir funkcinių problemų, kurias laikui bėgant gydyti vis sunkiau. Net suprasdami, kad ištiesinę dantis atrodys gražiau, pasitikės savimi labiau, užsitikrins geresnę sveikatą ir gyvenimo kokybę, daugelis žmonių yra nelinkę keisti savo šypsenų dėl ilgo ir nemalonaus tradicinio gydymo-metalinių breketų. Tačiau šiandien pacientai gali rinktis daug pažangesnį dantų tiesinimo būdą -dantų tiesinimąsias kapas.
Gydymas dantų tiesinamosiomis kapomis -tai modernus, patogus ir efektyvus dantų tiesinimo sprendimas. Pačios kapos –tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai, pagaminti iš minkšto ir skaidraus medicininio plastiko. Kapos skirtos tiesinti dantis bei gydyti netaisyklingą sąkandį efektyviai, patogiai ir neskausmingai. Švelniai spausdamos, jos stumia dantis į iš anksto suplanuotą norimą padėtį. Tam, kad dantys nuolatos judėtų tikslo link, pacientai turi keisti kapas naujomis, įprastai kas dvi savaites.
Lietuvoje tiesinamosios dantų kapos tampa vis populiaresnės. Kodėl pacientai renkasi kapas vietoje tradicinių breketų? Štai kelios priežastys:
  • Kapos yra vos pastebimos, todėl suaugusiesiems jas negėda nešioti.
  • Kapas nešioti patogu. Jos nesukelia skausmo, nedirgina dantenų, nebraižo skruostų ir lūpų.
  • Gydymas kapomis dažniausiai būna trumpesnis ir reikalauja mažiau apsilankymų pas gydytoją.
  • Kai reikia, pavyzdžiui, ypatingomis progomis, kapas pacientas gali nusiimti.
  • Žmonės, nešiojantys kapas, neprivalo keisti savo kasdienių įpročių. Jie gali valgyti mėgstamą maistą ir sportuoti kaip įprasta.
  • Dantų tiesinimas kapomis neapsunkina bendros burnos higienos.

Mūsų klinikoje pacientų šypsenos tampa gražios ir sveikos naudojant „Ordoline” -naujos kartos dantų tiesinimą kapomis. Inovacijų, skaitmeninio planavimo ir daugybės ortodontijos įrankių integravimo dėka, „Ordoline“ gali gydyti net sudėtingiausius dantų susigrūdimo ir netaisyklingo sąkandžio atvejus. Taigi situacijoms, kurias būdavo sunku išspręsti naudojant senesnės kartos dantų tiesinimo kapas, nuo šiol galima sėkmingai pritaikyti „Ordoline“.
Gydymas kapomis yra paprastas. Iki Jūsų naujosios šypsenos -vos keli žingsniai!
  • 1 žingsnis. Konsultacija ir diagnostika. Gydytojas ištirs Jūsų dabartinę dantų ir sąkandžio būklę ir nuims diagnostinius atspaudus.
  • 2 žingsnis. Skaitmeninis gydymo planas. Patyrusių ,,Ordoline“dantų technikų ir ortodontų komanda parengs gydymo planą kartu su Jūsų gydytoju. Kito vizito metu Jūsų gydytojas pristatys šį planą Jums ir parodys, kokių rezultatų pasieksite, baigę šį gydymą.
  • 3 žingsnis. Kapų gamyba.,,Ordoline“ pagamins ir išsiųs kapas Jūsų gydytojui. Gydytojas atiduos kapas Jums, kartu su visomis būtinomis instrukcijomis.
  • 4 žingsnis. Gydymas. Nešiosite kapas 22 valandas per parą ir keisite jas taip dažnai, kaip nurodys Jūsų gydytojas. Pabaigę nešioti visas Jums skirtas kapas, mėgausitės savo nauja šypsena.

Centro odontologijos klinika

Danties linija plius

S.Dariaus ir S.Girėno g. 1-34,

Alytus, LT-62137

REGISTRACIJA